Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta Nedir?

İşiniz ve işletmeniz ile ilgili yazışmalarınız için kullanabileceğiniz Kurumsal E-Posta ile kurumsal kimliğinizi öne çıkarır, markanıza prestij katar ve alan adınıza özel e-posta adresi kullanabilirsiniz. Kurumsal mail ile yapacağınız yazışmalarda alıcılarınıza ve müşterilerinize güven verir, profesyonel bir görünüm elde edersiniz. Türkçe dil ve arayüz ile kolaylıkla kullanabileceğiniz Kurumsal E-Posta, Türkiye lokasyon barındırma ile mevzuata uygun, güvenli bir e-posta çözümüdür.

Kendi Alan Adınız ile Kullanabileceğiniz Kurumsal E-Posta Adresi

Alan adınıza özel e-posta adresi kullanarak kurumsal görünüm ve prestij elde edin. Şirketinizin adı ile kullanacağınız e-posta adresi ile göndereceğiniz e-posta iletileri markanızı temsil etsin ve alıcılara güven verin. Kurumsal E-Posta, Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur ve otomatik hesap kurulumu destekler. Ayrıca dilediğiniz yerden WebMail ile e-postalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

%100 Yerli ve Güvenli Altyapı ile Tüm E-Posta İletileriniz Türkiye'de

XMail Kurumsal E-Posta üzerinde barındırılan tüm e-posta adresleri ve içerdiği iletiler Türkiye sınırları içerisinde, KVKK uyumlu ve yüksek güvenlikli altyapı üzerinde saklanır. Hiçbir yazışma ve dosya eki üçüncü kurumlar ya da yabancı kaynaklar ile paylaşılmadan, sunucularda güvenle muhafaza edilir. Tüm iletileriniz, Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamındaki yeni mevzuat ve KVKK regülasyonu ile uyumlu bir şekilde barındırılır.

Gelişmiş Anti Spam Filtresi ve Anti Virüs Koruması

Kurumsal E-Posta hesaplarına gelen tüm e-posta iletileri, gelişmiş Antispam kontrolünden geçer. Anti Spam koruması, istenmeyen ve spam e-posta gönderilerini %98.2 başarı ortalaması ile durdurur. Kötü amaçlı içeriklere ve tehtidlere karşı güvende olmanızı sağlayan Anti Virüs koruması ile tüm zararlı ileti ve dosya ekleri periyodik aralıklarla taranır ve e-postalarınızın her zaman güvende olmasını sağlanır.

Yıllık Fiyatı : 2.500 TL + % 20 KDV